Kalendář turnajů

 
 
28. 2. - 7. 3. Praha - Fide Open
29. 2. Praha - řešitelská soutěž
1. - 3. 3. Světlá pod Blaníkem - víkendovka Palučiny
1. - 5. 3. Modra - Fide Open
1. 3. Praha - turnaj Baskický šach
2. 3. Rychnov n/K - rapid mládeže (2012 a ml.)
2. 3. Kralupy - blicák
2. 3. Praha - rapid
2. 3. Havířov - rapid
2. 3. Frýdek Místek - rapid pro děti (2015 a ml.)
2. 3. Dobrovice - rapid
2. 3. Litoměřice - rapid (2005 a ml.)
3. 3. Praha - blicák
4. 3. Praha - turnaj Fischerovy šachy
4. - 8. 3. Bratislava - příměstský šachový tábor
5. 3. Praha - blicák dvojic
6. 3. Praha - turnaj Holanďany
9. 3. Liberec - rapid mládeže (2006 a ml.)
9. - 16. 3. MČR mládeže
12. 3. Brno - rapid mládeže  (2008 a ml.)
15. 3. Vranov n/Toplou - rapid mládeže
16. 3. Petřvald - rapid
16. 3. Praha - rapid mládeže (2004 a ml).
16. 3. Brno - rapid
16. 3. Praha - rapid
16. 3. Česká Lípa - rapid mládeže (2009 a ml.)
19. 3. Třebechovice p/O - KP školních družstev
20. 3. Znojmo - rapid (2004 a ml.)
20. 3. Zastávka (u Brna) - odpolední blicák
22. 3. Bratislava - šachová noc (rapid)
21. - 24. 3. Lesnica - Fide Open
23. 3. Náměšť n/O - rapid (dospělý, žáci 2008 a ml. a 2014 a ml.)
23. 3. Liptovský Mikuláš - rapid mládeže (2010 a ml.)
23. 3. HK - Krajský přebor družstev mladších žáků
28. 3. HK - rapid mládeže
28. 3. Polička - rapid
28. - 31. 3. Staré Město - Fide Open
28. 3. - 1. 4. Frýdek Místek - Fide Open
28. 3. - 1. 4. Frýdek Místek - Fide Open mládeže (2009 a ml., 2012 a ml., 2015 a ml.)
28. 3. - 3. 4. Lanta Thajsko - Fide Open
29. 3. Jaroměř - přebor oddílu a DDM Klíč
29. - 31. 3. Prostějov - Open
30. 3. Hostinné - rapid mládeže (2008 a ml.)
31. 3. Hostinné - KP jednotlivců v blesku
6. 4. Červený Kostelec - KP rapid jednotlivci (mládež)
6. 4. Šenov - rapid
6. 4. Bratislava - rapid mládeže (2010 a ml.)
9. 4. Brno - rapid mládeže  (2008 a ml.)
12. 4. Vranov n/Toplou - rapid mládeže
13. 4. Pardubice - Východočeský pohár (A družstvo mládeže)
14. 4. Stráž pod Ralskem - rapid mládeže (2003 a ml.)
20. 4. Mistrovice - rapid družstev
20. 4. Brno - rapid
20. 4. Kozmice - rapid
21. 4. Hošťálková - rapid
22. - 28. 4. Bratislava - Fide Open
26. - 28. 4. Liptovské Sliače - Fide Open
27. 4. KSŽD - finále
27. 4. Praha - rapid
27. 4. Praha - rapid mládeže (2004 a ml.)
27. 4. - 5. 5. Ostrava - Fide Openy
29. 4. Ostrava - turnaj Fischerovy šachy
30. 4. Ostrava - turnaj Holanďany
1. 5. Ostrava - blicák na diktát
1. 5. Rychnov - KCTM
3. 5. Ostrava - blicák
4. 5. Hlinsko - blicák
4. 5. Ústí n/O - rapid
4. 5. Chlumec (u Ústí n/L) - rapid
4. - 5. 5. Havlovice - KP jednotlivců (mládež)
7. - 12. 5. Hluk - MČR amatérů
7. - 12. 5. Karlovy Vary (Dalovice) - Fide Open
11. 5. Velká cena mládeže
14. 5. Brno - rapid mládeže  (2008 a ml.)
18. 5. Rychnov - KCTM
18. 5. Praha - rapid mládeže (2004 a ml.)
18. 5. Skalička (OL) - rapid
18. 5. Brno - rapid
25. 5. Praha - rapid
25. 5. Bratislava - blicák + běh 700 m
25. - 26. 5. Chrudim - MČR družstev starších žáků (2009 a ml.)
8. 6. Vlčnov - blicák
8. 6. Lanškroun - rapid
8. 6. Mosty u Jablunkova - rapid
9. 6. Libňatov - rapid mládeže
11. 6. Brno - rapid mládeže  (2008 a ml.)
13. - 23. 6. Trpanj (Chorvatsko) - šachový pobyt u moře
15. 6. Brno - rapid
15. 6. Kersko - rapid
15. - 19. 6. Liptovský Ján - Fide Open
15. - 19. 7. Bratislava - příměstský tábor (šachy + lukostřelba)
15. - 23. 6. Teplice - Fide Open
22. 6. Praha - rapid
22. 6. Znojmo - rapid
23. 6. Znojmo - blicák
22. - 29. 6. Prostějov - Fide Open
23. - 30. 6. Znojmo - Fide Open
29. - 30. 6. Terchová - turistika a rapid
29. 6. - 6. 7. Říčany - Fide Open
29. 6. - 6. 7. Říčany - soustředění pro žáky při Openu
29. 6. - 7. 7. Domašov - letní šachový tábor
5. 7. Říčany - blicák
13. - 24. 7. Vracov - letní šachový tábor
20. 7. Nekoř - rapid
28. 7. - 4. 8. Plasy - letní šachový tábor
27. 7. - 10. 8. Letohrad - šachový tábor Palučiny
29. 7. - 2. 8. Bratislava - Fide Open
2. 8. Bratislava - blicák
4. 8. Staré Město - rapid
5. - 10. 8. Staré Město - Fide Open mládeže (2008 a ml.)
11. - 18. 8. Pec pod Sněžkou - šachový tábor (pro mladší děti)
16. - 25. 8. Jeseník - Fide Open
16. - 21. 8. Praha - ME mládeže
21. 8. - 1. 9. Praha - ME mládeže